Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: Θανος Παρων

Θανος Παρων 3 Χρόνια 8 Μήνες πριν #564

• thanos54
  • Το Άβαταρ του/της thanos54
Καλησπερα απο την ομορφη Θεσσαλονικη μας Ειμαι ενας πενηνταεπταχρονος που η ζωη του χαρησε λιγο παραπανω απο το βαρος που μπορουσε να σηκωσει Χαιρομαι που μετα απο αρκετο διαστημα μπορεσα να ξαναμπω στο Forum Για οσους δεν με ξερετε ειμαι ο Θανασης απο θεσσαλονικη Με χρονια νεφρικη ανεπαρκεια και Καρκινο νεφρου το οποιο και το αφαιρεσα Τωρα ειμαι μονονεφρος και μου βγηκε στην συνεχεια και αλλο φασουλι που λεμε CA ουροδοχου κυστεως Απλα καρκινος Καθε 3 μηνες πηγαινω για κυστεοσκοπηση και αν υπαρχει κατι το αφαιρει ο Γιατρος μου πολυ απλα Δεν παραπονιεμαι ομως, δοξα τον Θεο Πιστευω να μην με παρεξηγησατε που τα εγραψα τοσο ωμα ,αλλα ξερετε η αρωστεια μου μου εμαθε να βλεπω τα πραγματα γενικα με αλλο ματι θα μου πειτε και γιατι τα γραφεις αυτα? Και εγω απαντω γιατι καπου πρεπει να ταλεμε . Συνηθως τα λεμε σε ατομα που δεν ξερουμε τοσο καλα σε αγνωστους βγαινουν πιο ευχολα τα λογια που θελεις να πεις Αυτα για Σημερα και τωρα θα σας αφιερωσω ενα τραγουδακι να πανε κατω τα φαρμακια ρε αδελφε πως να το κανουμε?
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Re:Θανος Παρων 3 Χρόνια 8 Μήνες πριν #565

• Dr. Jeckyl
  • Το Άβαταρ του/της Dr. Jeckyl
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Ιατρός
  • Δώστε αγάπη.....Χαρίστε ζωή!
Καλησπέρα αγαπητέ φίλε αυτής της σελίδας. Σε καλοσωρίζουμε και πάλι κοντά μας!
Πράγματι αυτά που μοιράζεσαι μαζί μας είναι δυσάρεστα περιστατικά, αλλά απ'ότι φαίνεται δεν σε βάζουν κάτω κι έτσι πρέπει!
Όλοι όσοι επισκέπτονται τις σελίδες μας έχουν και κάποια ιστορία, δικιά τους ή κοντινού τους ανθρώπου να μοιραστούν. Ευτυχώς πάντα υπάρχει κάποιος συνάνθρωπος να τις διαβάσει και να συμπαρασταθεί!
Ευχαριστούμε για την αφιέρωση και ευχόμαστε καλό κουράγιο για την συνέχεια!!
Και μήν ξεχνάς πως πάντα υπάρχουν και ιστορίες πολύ πιο δυσάρεστες από αυτές που βιώνει ο καθένας μας! :)
Κορακιανίτης Γεώργιος
Χειρουργός Ουρολόγος - Ανδρολόγος

e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
www.medlavrio.gr

Re:Θανος Παρων 3 Χρόνια 8 Μήνες πριν #566

• nikos
  • Το Άβαταρ του/της nikos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Διαχειριστής
  • Δώστε αγάπη... Χαρίστε ζωή...
Καλησπέρα σας!
Όντως, από την τελευταία φορά που γράψατε άρθρο στην Κοινότητά μας πέρασε πολύς καιρός!
Ελπίζω το διάστημα που λείψατε να μην υπήρχαν πολλά προβλήματα, και στο παρόν που διανύουμε να μην υπάρξουν.

Ο καθένας έχει και μια ιστορία να μας πει, ότι κι αν είναι αυτή.

Σ'ευχαριστούμε για το ωραίο τραγουδάκι.
Σας καλωσορίζω κι εγώ με ένα τραγουδάκι!
Διαχειριστής Κοινότητας Νεφροπαθών και Μεταμοσχευμένων
email : Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
blog : epnm.blogspot.gr
FbGroup: www.facebook.com/groups/epnm.gr
Δωρεά οργάνων. Πράξη ζωής και αγάπης

Re:Θανος Παρων 3 Χρόνια 8 Μήνες πριν #567

• zmimi
  • Το Άβαταρ του/της zmimi
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Διαχειριστής
Καλησπέρα κι από μένα. Ένα πράγμα έχω καταλάβει. Ο άνθρωπος που λέει ωμά τα πράγματα και μάλιστα σε ανθρώπους που δεν γνωρίζει ούτε εξ όψεως είναι το εξής: ο άνθρωπος αυτός είναι πολύ πονεμένος αλλά ταυτόχρονα έχει δεχτεί το γεγονός της αρρώστιας του και ζει με αυτήν.
Δεν μπορούν να το κάνουν πολλοί αυτό οπότε σου βγάζω το καπέλο και εύχομαι όποιος είναι εκεί πάνω να σου δίνει δύναμη να ανταπεξέρχεσαι τα προβλήματα της υγείας σου αλλά και της καθημερινότητας. Ένα καλωσόρισμα λοιπόν κι από μένα.

Re:Θανος Παρων 3 Χρόνια 8 Μήνες πριν #569

• MARIA
  • Το Άβαταρ του/της MARIA
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΥΧΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΤΕ ΕΤΣΙ ΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ! ΤΟ ΑΣΧΗΜΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΖΟΥΜΕ ΑΜΕΣΑ Η ΕΜΕΣΑ ΜΙΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΠΑΝΤΑ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΝΕΤΕ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΣΕ ΕΣΑΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΩ ΣΑΣ!ΜΑΡΙΑ

Re:Θανος Παρων 3 Χρόνια 8 Μήνες πριν #570

• Szabina
  • Το Άβαταρ του/της Szabina
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • English Publisher
  • Precious and fragile things need special handling.
Καλησπέρα σας!

Καλώς ήρθατε μαζί μας ξανά! Σας εύχομαι καλή υγεία και δύναμη και ελπίζουμε ότι θα μπορείτε να επισκέπθεστε συχνότερα την κοινότητα μας! :)

Re:Θανος Παρων 3 Χρόνια 8 Μήνες πριν #571

• cris
  • Το Άβαταρ του/της cris
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Συντονίστρια
  • δωρεα οργανων-δωρο ζωης
Νομιζω πως η ολιγωρια μου δεν εχει ορια πλεον. Ενω εβλεπα το ποστ δεν εκανα μια κινηση να σας καλωσορισω κ εγω παλι στην Κοινοτητα μας .
Καλλιο αργα παρα ποτε δεν λενε ;
Καλως ηρθατε λοιπον παλι κ σκεφτειτε οτι ακομα κ αν ειμαστε αγνωστοι μεταξυ μας , υπαρχει ενα κοινο ενδιαφερον κ ζητημα .
Να ειστε καλα .
Μην πέρνεις τα όργανά σου μαζί στον παράδεισο. Άφησέ τα σε εμάς εδώ που τα χρειαζόμαστε :) Γίνε Εθελοντής!
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.298 δευτερόλεπτα